Astropay Card Bozdurma | Paykasa Bozdurma | Paykwik Bozdurma| Bayii Garantisi Güvenilir Hizmet

Neden Biz?

Astropay Bozdurmak İstiyorum

Astropay Kart Bozdurma Haftanın 7 günü 24 Saat Kesintisiz Hızlı ve Güvenli Hizmet Garantisi. Astropay ile sitelerden bakiye çekimi yapan kişilerin en büyük sorunlarından birisi de Astropay card bozum yani astropayi nakite çevirme işlemidir. Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri Ukash ön ödemeli kartlarının satış ve bozdurma işlemi ile girmiş olduğu sektörde 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ukash kart sisteminin kapanmasının ardından Paykasa, Astropay bozdurma ve Paykwik kartlarının Satış ve bozdurma işlemleri ile yolumuza devam etmekteyiz. Tüm kartlar için satın alma ve bozdurma işlemlerinizde Tüm bankalara havale işleminin yanı sıra Btc (Bitcoin) ve türevi kripto paralar ile alımın yanı sıra, Papara Cüzdan ve Cmt Cüzdan hesaplarınız ile de ödeme yapabilir ve ödeme alabilirsiniz. Satış fiyatlarımız üzerinden ve bozdurma işlemlerinde günlük uyguladığımız güncel dolar ve euro kurundan işlem yapılmakta olup hiç bir ödeme yöntemi için ekstra bir komisyon talep edilmez. Tüm Satış ve bozdurma işlemleriniz de hafta içi / Hafta sonu ayrımı olmaksızın günün 24 saati hızlı işlem sağlanmaktadır. Satış ve bozdurma işlemlerinde maksimum süre 10 dakika ile sınırlıdır. Şayet firmamızdan kart almayı seçtiyseniz maksimum 10 dk da kartınız teslim edilirken, bozdurma işlemlerinizde de paranız maksimum 1 dakikada tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ile gönderilir. Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Tüm işlemleriniz 128 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır, hiç bir şekilde kişisel bilgileriniz 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Fiyat Politikamız, müşteri odaklıdır. Satış işlemlerinde düşük kur, bozdurma işlemlerinizde düşük komisyon prensibi ile en yüksek kar sağlamanızı hedeflemekteyiz. Siz de müşterilerimiz arasına katılarak bizimle satış ve bozdurma işlemleri yapmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız hemen web sitemize gelerek Canlı Destek Hattımızdan ya da Whatsapp Destek hattımızdan yararlanarak işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri..

Canlı Destek
paykwik bozdurma

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Sizlere hem kart satışında hem de kart bozdurma da alternatif ödeme seçenekleri sunmaktayız. En çok kullanılan banka havalesinin yanı sıra banka hesabı olmayan müşterilerimiz için aşağıdaki yöntemler de aktifdir.

Papara ile Ödeme

Satış ve bozdurma işlemlerinde Papara seçeneğini kullanabilirsiniz. Papara ile Ödeme yapabilir ve ödeme talep edebilirsiniz.

Bitcoin ile Ödeme

Firmamız ile alışverişlerinizde bitcoin ile ödeme aktifdir. Hem Satış hem de Bozdurma işlemlerinde Bitcoin ile ödeme yapılabilir.

Cepbank İle Ödeme

Özellikle banka hesabı olmayan müşterilerimiz bozdurma işlemlerinde Cepbank ile Ödeme alabilirler.

Havale İle Ödeme

Tüm Bankalara havale seçeneğimiz ile hem ödeme alabilir hem de ödeme yaparak kart satın alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Paykasa Bozdurma

Paykasa Satış ve Bozdurma

Paykasa Kart satış ve bozdurma işlemlerinde de bayii güvencesi ile hizmetinizdeyiz. Tüm bankalara havale ve bitcoin, papara ile ödeme seçeneklerimiz aktif.

Canlı Destek
Astropay bozdurma

Astropay Satış ve Bozdurma

Astropay Kart satış ve bozdurma işlemlerinde de bayii güvencesi ile hizmetinizdeyiz. Tüm bankalara havale ve bitcoin, papara ile ödeme seçeneklerimiz aktif.

Canlı Destek
Ecopayz Bozdurma

PAYKWİK SATIŞ VE BOZDURMA

Paykwik satış ve bozdurma işlemlerinde de bayii güvencesi ile hizmetinizdeyiz. Tüm bankalara havale ve bitcoin, papara ile ödeme seçeneklerimiz aktif.

Canlı Destek

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

Hemen bizimle alışveriş yaparak sizler de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Ben Astropay bozdurma işlemi yaşarken farklı yerlerde defalarca sorunla karşılaştım, ama bu sitede işlem yapmaya başlayoınca bir daha başka bir yere gitmedim. Hem hızlı hem de güvenilir işlem garanti. Gönül rahatlığı ile alım satım yapabilirsiniz.

Testimonial

Cemil Belen

Ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu siteden alışveriş yapmaya başladım, yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bu güne kadar hiç ama hiç sorun yaşamadım. Saat kaç olursa olsun işlemim hep sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapıldı. Fiyatları da gayet makul.

Testimonial

Mustafa G....

Hem kart alırken hem de kart bozdururken sürekli kullandığım bir site. Bu güne kadar hiç sorun yaşamadım, hem de fiyatlar gayet makul. İşlemlerin gerçekleşme süreside oldukça iyi. Kesinlikle Astropay bozdurma işlemleriniz için tavsiye ederim.

Testimonial

Berkay Can

Sorularınız mı var?

Tüm Sorularınız için bize yazın!